Biblica - biblický atlas

Cena produktu Biblica - biblický atlas není známa.

 

Popis produktu Biblica - biblický atlas: Komplexní a odborně fundovaný průvodce biblí - tak by se dala ve zkratce charakterizovat obsáhlá a jedinečná publikace, jež z mnoha zorných úhlů představuje jeden ze základních pilířů nejen křesťa... > více informací


Biblica - biblický atlas - popis

nahoru

Komplexní a odborně fundovaný průvodce biblí - tak by se dala ve zkratce charakterizovat obsáhlá a jedinečná publikace, jež z mnoha zorných úhlů představuje jeden ze základních pilířů nejen křesťanské a judaistické společnosti - Knihu knih. Biblica nabízí mnohostranný pohled na toto jedinečné dílo, k němuž se vracely a neustále vracejí celé generace. Podrobně rozebírá a komentuje obsah bible, přičemž přináší množství nových poznatků o různých souvislostech včetně geografických, geologických, klimatických a vegetačních charakteristik regionu, v němž se odehrával biblický příběh. Velký prostor věnovali autoři i nejnovějším archeologickým výzkumům, jež mohou významně rozšířit naše vědomosti o tomto tématu. Ani na chvíli však nezapomněli na fakt, že bible je především dílem teologickým: důležitou součástí jejich práce proto zůstává rozbor této problematiky. Text, jenž je výsledkem výzkumů a úvah předních odborníků z oblasti biblistiky, je doplněn množstvím přehledných map. Předností této knihy je i bohatství reprodukcí výtvarných děl, vztahujících se k biblickým tématům, či fotografií jedinečných památek Svaté země. Biblica tak má všechny předpoklady k tomu, aby se stala vzácným obohacením knihovny každého kultivovaného čtenáře. 576 stran textu včetně chronologických tabulek, přehledu biblických králů i slovníčku odborných výrazů je zárukou zevrubného popisu a rozboru daného tématu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Biblica - biblický atlas užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Náboženství nebo New age, Mytologie a záhady.

Nejlevnější Biblica - biblický atlas akční ceny - Levné Biblica - biblický atlas

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Biblica - biblický atlas stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Biblica - biblický atlas najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Esoterika, astrologie.