Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Duchovní literatura a esoterika > Esoterika, astrologie >

Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů

Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů

Cena produktu Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů není známa.

 

Popis produktu Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů: Kdo jsou duchové přírody a co znamenají pro lidi? Autorka, známá svými knihami o andělech, se v bezprostředním rozhovoru s nejrůznějšími duchy přírody vyptává na pravý smysl jejich existence a na ... > více informací


Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů - popis

nahoru

Kdo jsou duchové přírody a co znamenají pro lidi? Autorka, známá svými knihami o andělech, se v bezprostředním rozhovoru s nejrůznějšími duchy přírody vyptává na pravý smysl jejich existence a na jejich poslání na tomto světě. Duchové přírody jsou bytosti z ušlechtilé látky, které žijí na Zemi a oživují přírodu. Pohybují se ve stromech, doprovázejí květiny, bažiny, vítr, moře, prameny i kameny. Jejich mnohotvárnost je nekonečná. Díky těmto nadpřirozeným bytostem vnímáme krásu přírody a její poezii. Jestliže se naučíme s nimi žít, pochopíme sebe sama jako součást přírody, jako výtvor velkého řádu, a prožijeme plnohodnotný život v pravém smyslu jeho stvoření. Společně s dobrými duchy se nám podaří ochraňovat přírodu i klid vlastního života.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Náboženství nebo New age, Mytologie a záhady.

Nejlevnější Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů akční ceny - Levné Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Esoterika, astrologie.